Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herkez OKUSUN...!

+6
Arien
Ramses
Ay'ın Ruhu
keşiş aang
SilentMan
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
SilentMan
Yeni Üye
Yeni Üye
SilentMan

Ateş Ulusu

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPaz Tem. 18, 2010 8:05 pm

Size Önerecek Olursam Bir 10 TL verip 1 Yıllığına sitemizin adını www...com olarak yapabiliriz.
Ve Bu tema gözlerimi alıyor Smile Bakamıyorum , temada değişiklik çok iyi olur bence.

-Site Logosu Oldukça Güzel Lafım Yok
-Forum Kirliliği için imzaların boyutları küçük olmalı.
-Bazı Kategoriler genişletilmeli.
-Yeni Mesaj Var , Yok Gibi Resimler Değiştirilebilir.
-Ve Lütfen En Önemlisi "V" yerine "w", "k" yerine "q" kullanmayınız.
keşiş aang
Vatandaş
Vatandaş
keşiş aang

Hava Gezgini

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPaz Tem. 25, 2010 7:10 pm

çok iyi bir öneri bence onaylıyorum bunu umarım prens/prenses görür bünü
Ay'ın Ruhu
Müstakbel Prenses
Müstakbel Prenses
Ay'ın Ruhu

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPaz Tem. 25, 2010 7:32 pm

Birşey söyleyeceğim paradan falan böyle dediğimi düşünmeyin ama .. .com'lu site olsak nolur,olmasak nolur...Öyle de aynı kalacağız böyle de,BENCE fazla gerekli birşey değil.Şahsi düşüncem bu,siz ne dersiniz bilemem. Ama diğer konulara gelince (w ler falan)onları fazla yapan zaten yokta,haklısın yanı.
http://merlinfan.meabout.com
Ramses
Prens
Prens
Ramses

Su Kabilesi

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPaz Tem. 25, 2010 7:36 pm

Temayla Aylin çok uğraştı öyle deme bence Very Happy

Sitenin com şeklini alması bencede çok bi değişiklik ifade etmez... Adminlere kalmış...

Kategorilerin genişletilmesini biraz daha açıklarsan iyi olur... Benim anladığım sırf
avatar üzerinde değil her konuda çalışmasını istediğin Herkez OKUSUN...! 415780

q ve w larda haklısın...
SilentMan
Yeni Üye
Yeni Üye
SilentMan

Ateş Ulusu

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPaz Tem. 25, 2010 7:49 pm

Anlayışınız için teşekkürler 4.sezon çıkmazsa zaten bu sitede avatar gibi yatar Herkez OKUSUN...! Kopfschuettel
Ramses
Prens
Prens
Ramses

Su Kabilesi

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPaz Tem. 25, 2010 7:54 pm

Dur yahu Avatar daha yatmadı Very Happy
Arien
Arien

Su Kabilesi

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 8:24 am

Çekiliiin ben geldim Razz
Evet okudum anladım..Demek temadan memnun değiliz Herkez OKUSUN...! Icon_bounce Halbuki bu tema için ne kadar uğraştık,valla açıkcası size uzun bir süre tema yapmayı düşünmüyoruz..İdare edeceksiniz artık..İmzalar yeterince büyük olduklarında bizzat ben yada diğer yetkililer tarafından uyarılmaktadır..Gözümüzden kaçmaz..Yeni mesaj var,yok kısmını Aylin yaptı laf söylemeyn,valla kafanızı kırar Razz Şaka bir yana tema konusunda çok şey çektik..Tema isteklerini 1 sene boyunca duyduk,koca günümüzü verdik sonuç budur..Kusura bakmayın ben bir koca günümü daha temaya vercek piskolojiye giremedim..Bunlar dışında diğerlerine bir bakarız..Konuşalım da..Ayloşş bakar o da yanıtlar burayı..Saygılar..
İyi forumlar..
Not: Site hareketlendi,çok mutluyum..Hepinize teşekkürler..4.sezon çıkmayacak ama bizler burda olacağız ve bu sitede aynen böyle olmaya devam edecektir Smile
Ramses
Prens
Prens
Ramses

Su Kabilesi

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 10:27 am

Bu yarışma canlandırdı ama ben artık her konuya yorum yazamıyorum Herkez OKUSUN...! 434163 Ya mesaj yazma ya da hikaye ve imza yapma tarzı yarışmalar oluyor. Yeni bir yarışma bulsak olmazmı? Herkesin becerebileceği. Şahsen artık gevezelik limitlerime ulaşmaktayım Very Happy
Bükücü
Bükücü

Nerden : marsa git ordan sağa dön 2 milyon yıldız geç işte orasıdır XD
Ateş Ulusu

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 10:40 am

valla hepsini yarışma yapıo Very Happy
Arien
Arien

Su Kabilesi

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 1:23 pm

Sizde ne memnuniyetsiz insanlarsınız he Very Happy Site durulsa sorun hareketli olsa sorun Razz Yeni yarışma fikirleri getirin bakalım arkadaşım allah allah ya Razz
Firebender
Prens
Prens
Firebender

Ateş Ulusu

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 1:35 pm

com'lu site açacaksak avatar sitesine değmez bence Genel bi Forum açacaksak yapılmalı öyle birsey. Eminim üye sıkıntısı cekilmez öyle birsey olsa...

Tema Konusunda Hak veriyorum bi kere Arka plan beyazdan başka bi renk yapılmamalı bence. Mesela ben maviyle yazardım simdi yazmak istemiyorum cünkü kötü gözüküyor ama yazmak zorundayım. Kırmızı ile yazanlar zaten hiç anlasılmıyor. Bence en azından arka plan düzeltilmeli.
Bükücü
Bükücü

Ateş Ulusu

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 2:04 pm

ben gayet memnunum hazal abla Very Happy
SilentMan
Yeni Üye
Yeni Üye
SilentMan

Ateş Ulusu

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 2:55 pm

Tamam sorun etmeyin bu kadar Herkez OKUSUN...! Icon_neutral
Bu arada yeni site demişken mybb vbulletin,php,asp gibi diller bilen varmıki bu sitede? :=)
Sanmıyorum ama bu sitedekiler özelliklede aylinin yeni site açacağını sanmam.
Bükücü
Bükücü

Ateş Ulusu

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 6:20 pm

buradan memmnunum ben Smile
Arien
Arien

Su Kabilesi

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 8:26 pm

Renk uyumuna dikkat etmeye çalıştık ve temadaki herşeyin uyumlu olmasına tabi..Ama madem temadan memnun değiliz bir düzenleme yapılabilir belki..
SilentMan
Yeni Üye
Yeni Üye
SilentMan

Ateş Ulusu

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 8:29 pm

Yok canım estağfurullah , bir üye için tema değiştirmeyin.
Sorunumu yanlış bir biçimde belirttiysem af ola Herkez OKUSUN...! Icon_wink
Temanın değişmesi fikrine benden başka katılan arkadaşlarımın öneriside , olursa o zaman değiştirebilirsiniz , tabi değiştirmeyedebilirsiniz size kalmış bir görüştür.
Arien
Arien

Su Kabilesi

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 8:32 pm

SilentMan demiş ki:
Yok canım estağfurullah , bir üye için tema değiştirmeyin.
Sorunumu yanlış bir biçimde belirttiysem af ola Herkez OKUSUN...! Icon_wink

Forum üyelerden oluşur,her üye değerlidir ve fikirleri önemlidir..Tabiki dikkate alıcaz,çoğunluk da temadan rahatsız ise bir düzenleme çekicez..Sizler geldiniz diye burası hareketli,memnun etmek bizim işimiz Herkez OKUSUN...! Icon_wink
Firebender
Prens
Prens
Firebender

Ateş Ulusu

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 9:34 pm

Darq_Rose demiş ki:

Forum üyelerden oluşur,her üye değerlidir ve fikirleri önemlidir..Tabiki dikkate alıcaz,çoğunluk da temadan rahatsız ise bir düzenleme çekicez..Sizler geldiniz diye burası hareketli,memnun etmek bizim işimiz Herkez OKUSUN...! Icon_wink

Sakin Ol Şampiyon Herkez OKUSUN...! 902887
Arien
Arien

Su Kabilesi

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptySalı Tem. 27, 2010 12:01 pm

Emre 2dk edebiyat yaptırmadın he Very Happy Ne güzel şevkim gelmiş yazmışım,ağzıma tıkmaaa Razz
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptySalı Tem. 27, 2010 1:05 pm

Vay be... Hazal öyle bir konuştun ki benim diyebileceğim birşey kalmadı Herkez OKUSUN...! Icon_razz Herkez OKUSUN...! 434163 Bu yüzden konuşmamı kısa keseceğim Smile

-Ve Lütfen En Önemlisi "V" yerine "w", "k" yerine "q" kullanmayınız.

Kurallarda "Türkçemizi düzgün kullanmaya dikkat edelim" diye bir madde var. Türkçede q ve w harfleri olmadığına göre bu kural bu harflerin kullanımını yasaklıyor. Yasaklıyor derken yabancı dil kelimelerde kullanılabilir. Ama k yerine q, v yerine w kullanmak yasaktır. Bunu yapan üyelerin mesajlarındaki bu harfleri düzeltirim. Eğer anlamazsa özel mesajdan kuralı hatırlatırım. Hayır efendim bana ne ben kullanıcam o harfleri diyenini görmedim Herkez OKUSUN...! Icon_biggrin

-Forum Kirliliği için imzaların boyutları küçük olmalı.

Forum kirliliği önlemek için demek istedim sanırım Herkez OKUSUN...! Icon_smile
Kurallarda "İmza ve Avatarlar" bölümünde bununla ilgili bir madde var: Fazla uzun ve forum düzenini bozan imzalar kullanmayalım.
Zaten dikkat edersen imzalarında büyük resimler kullanan üyeleri göremezsin. Büyük resim kullanan varsa ben o resmi alıp boyutunu forum düzenini bozmayacak şekilde küçültüp koyuyorum. Üyenin ruhu duymuyor Herkez OKUSUN...! 434163.

-Site Logosu Oldukça Güzel Lafım Yok.

Beğenmene sevindim Herkez OKUSUN...! 980192.

Bu tema gözlerimi alıyor Herkez OKUSUN...! Icon_smile Bakamıyorum , temada değişiklik çok iyi olur bence.

Sana katılan üyeler varsa biz yine uğraşıp yeni bir tema yaparız. Sorun olmaz benim için. Ama eğer Hazal kafayı yerse ve tek admin olarak kalırsam sizi suçlarım Herkez OKUSUN...! 434163.

-Bazı Kategoriler genişletilmeli.

Ne demek istediğini anladım. Seninle aynı görüşteyim. Yeni kategoriler eklemek için Hazalla bugün konuşacağım. Birlikte konuşup forum içeriğini genişletiriz.

-Yeni Mesaj Var , Yok Gibi Resimler Değiştirilebilir.

Hazal haklı, kafanı kırabilirim bu yorum yüzünden Herkez OKUSUN...! 434163. Şaka tabii ki. Görüşlerinizi bildirmekte özgürsünüz. Ama bu önerinin dikkate alınacak bir tarafı yok. Neresini beğenmedin, yeni resimler nasıl olsun falan anlatsan daha iyi olurdu.

Size Önerecek Olursam Bir 10 TL verip 1 Yıllığına sitemizin adını www...com olarak yapabiliriz.

Gerek yok Herkez OKUSUN...! Icon_smile Forumu bu haliyle seviyorum ben. Avatar bitince forum yatar diye düşünüyorsunuz ama forum kategorileri genişletilecek. Forum sadece avatara dayalı olmayacak. Yeni bir genel forum açmak mantıklı. Ama bu forumda herkesin emeği var. Üye olupta hiç mesaj yazmayan bir üyenin bile katkısı var: üye sayısını artırmak Herkez OKUSUN...! Icon_smile Bütün bunlara tekrar sırtımızı dönüp yeni bir forum açamayız bence Herkez OKUSUN...! Icon_smile
http://www.avatarfan.blogcu.com
SilentMan
Yeni Üye
Yeni Üye
SilentMan

Ateş Ulusu

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPaz Ağus. 15, 2010 12:44 am

Öncelikle tüm söylediklerime anlayış gösterdiğiniz için teşekkürler siteyi fazla ziyaret etme imkanım olmuyor , yeni mesaj var , yeni mesaj yok derken iconlarını kastetmiştim Smile
Fıre Lord Ozai
Bükücü
Bükücü
Fıre Lord Ozai

Ateş Ulusu

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPaz Ağus. 15, 2010 9:52 am

Tema gözlerinimi alıyor :p birincisi tema bana göre çok güzel acayip bir emek var ayrıca her temaya bakamayan üye için tema değiştireceksek çok işimiz var. www. com olayına gelince bence böle iyi parasında değiliz zaten 10 tl nedirki hiç önemli değil ama bence gerek yok kategorilerimiz bence oldukca geniş ve güzel. her konuda bilgi bulabiliyoruz Wink herkeze iyi forumlar SmileSmile
http://naruto-fan-tr.yetkinforum.biz/
Ramses
Prens
Prens
Ramses

Su Kabilesi

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPaz Ağus. 15, 2010 12:53 pm

Valla genişletilmesi şart bu kategorilerin yoksa forum kullanılmayacak artık Herkez OKUSUN...! Icon_evil
ahMet
Bükücü
Bükücü
ahMet

Toprak Krallığı

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPaz Ağus. 15, 2010 1:15 pm

ben forumun bu halindin memnunum...
Arien
Arien

Su Kabilesi

Herkez OKUSUN...! Empty
MesajKonu: Geri: Herkez OKUSUN...!   Herkez OKUSUN...! EmptyPaz Ağus. 15, 2010 1:16 pm

Ramses ne kadar olumsuzsun sen..Nasıl kullanılmayacak seni paralarım,getirme oraya Razz Tamam arkadaşım yapıcaz ama vakit yok pöff..Aylin yapalım artık,çok boşverdik ( özellikle ben farkındaym.. )

Herkez OKUSUN...!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki