Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saçma Sapan Konu

2 posters
YazarMesaj
Ramses
Prens
Prens
Ramses

Su Kabilesi

Saçma Sapan Konu Empty
MesajKonu: Saçma Sapan Konu   Saçma Sapan Konu EmptyCuma Kas. 07, 2014 10:27 pm

İlk defa izlediğim bir seride ana karakterin acı çekmesi hoşuma gitti  ayöylegüldümkigözler. Eğer son bölümleri izlediyseniz, ve benim gibi seriye ya da Korra'ya tam olarak açıklayamadığınız (büyük ihtimal ilk seriyle karşılaştırmaktan) bir gıcıklık hissediyorsanız benim kadar eğlenirsiniz Very Happy

Spoiler:
 İtiraf ediyorum, paylaşım olsun diye açtım bu saçma konuyu  ayöylegüldümkigözler. Ama harbiden mutlu oldum Very Happy.

En son Ramses tarafından Çarş. Ara. 31, 2014 4:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Arien
Arien

Su Kabilesi

Saçma Sapan Konu Empty
MesajKonu: Geri: Saçma Sapan Konu   Saçma Sapan Konu EmptyPaz Kas. 09, 2014 2:53 pm

Siteye keşke girenler olsa da paylaşım olsa. Ama pek girenimiz yok gibi, hadi hayırlısı.. -.-
Ramses
Prens
Prens
Ramses

Su Kabilesi

Saçma Sapan Konu Empty
MesajKonu: Geri: Saçma Sapan Konu   Saçma Sapan Konu EmptyÇarş. Ara. 31, 2014 4:26 am

Merhaba arkadaşlar ya da arkadaşlardan geriye kalanlar. Konunun başlığını değiştirdim, yeni başlıktan anlaşılacağı üzere saçmalamaya geldim. Geliyorum gidiyorum tek kelime yazı yazan yok forumda. Bende kendi kendime takılayım belki aylar sonrada olsa gören olur diye. Very Happy  
  Bugün tarihten final sınavım vardı ve ben sınav saatimi karıştırmayı başardım. Very Happy Bütünlemelere kalışım garantileşti. Tabi birde bu gece uyuyamayışım ve üç buçuk saat sonra gireceğim harika fizik sınavımda var. 
  Korra sonunda bitti. Allah cezalarını versin, çok dandikti.
  Kar başladı burda. Zaten yolda düşmeden, biryerde kendi kedime ölmeden ilerlemek için hayvan gibi yürümeye odaklanıyorum. Evet evet isteyince hayvan gibi odaklanııyormuş. Tabi birde okula doğru giderkenki yokuşta yanımdan hızlıca geçmeye çalışırken düşmemek için çırpınıp bana çarpan kız var. Bari güzel olsa, az daha yuvarlanıyordum aşağı.
  Sanırım yeterince saçmaladım. Neyseki sınav test olacak, kağıdımada böyle saçma sapan şeyler yazma ihtimalim yok. Sağlıcakla kalın...

Saçma Sapan Konu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Konu Açmaya Yardımcı Bilgiler