Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beyoncé-GaGa Fırtınası

3 posters
YazarMesaj
magicbender
Usta Bükücü
Usta Bükücü
magicbender

Ateş Ulusu

Beyoncé-GaGa Fırtınası Empty
MesajKonu: Beyoncé-GaGa Fırtınası   Beyoncé-GaGa Fırtınası EmptyPtsi Kas. 30, 2009 2:52 pm

Lady GaGa ve Beyoncé'nin bir araya gelerek kaydettiği "Video Phone (remix)", enerjik video klibiyle dikkat çekiyor.

Beyoncé'nin üçüncü stüdyo albümü "I Am... Sasha Fierce"de yer alan "Video Phone", Lady GaGa'yı ağırlayan yepyeni remiksiyle birlikte sanatçının 23 Kasım'da piyasaya sürmeyi planladığı "I Am….Sasha Fierce Deluxe Edition"da yer alıyor.

Beyoncé ve Lady GaGa, aynı zamanda "Telephone" isimli bir şarkıya daha imza attılar. Lady GaGa'nın "The Fame Monster" albümünde yer alacak şarkı merakla bekleniyor.

.
http://angelsanctuary.my-rpg.com/
Firebender
Prens
Prens
Firebender

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Beyoncé-GaGa Fırtınası   Beyoncé-GaGa Fırtınası EmptyPtsi Kas. 30, 2009 9:12 pm

Beyonce Ve Lady Gaga 2 Dev isim ama Kötü bir sarkı.İkisinden daha müthiş bir şarkı beklerdim Ama acıkcası ne klibini ne sarkıyı hic begenmedim.Beyonce ile Shakiranın Beautiful Liar sarkısı daha güzeldi bence.

En son firebender tarafından Ptsi Kas. 30, 2009 9:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Ramses
Prens
Prens
Ramses

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Beyoncé-GaGa Fırtınası   Beyoncé-GaGa Fırtınası EmptyPtsi Kas. 30, 2009 9:41 pm

Ya ben dinliyorum dinliyorum bir türlü sevemedim bu bayanların şarkılarını Very Happy

Beyoncé-GaGa Fırtınası
1 sayfadaki 1 sayfası