Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)

+6
ĦмЗŦ™
Aylin
Arien
Anna
darkness of dqyy
10 posters
YazarMesaj
Bükücü
Bükücü

Nerden : marsa git ordan sağa dön 2 milyon yıldız geç işte orasıdır XD
Ateş Ulusu

Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) Empty
MesajKonu: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptyPtsi Ara. 14, 2009 5:38 pm

1.Derslerimizde birbirimize yardımcı olsak güzel olur.Liseliler,ilköğretimler ve 6,7,8 sınıflar diye ayırsak olmazmı sayın adminlerim Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) 980192
darkness of dqyy
Prens
Prens
darkness of dqyy

Hava Gezgini

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptySalı Ara. 15, 2009 6:07 pm

Çoğu Kez Önerildide Tutmadı İnternete Yaz Çıkar Zaten Hem Salı Akşamı ÖDevi KOydun Ertesi Güne Gitcek Kimse Açmadı Hadi Açtılarda Açanda Bakmadı Nolcak Zaten internet Var Yaz Bak Pratik...
Anna
Prenses
Prenses
Anna

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptySalı Ara. 15, 2009 7:36 pm

Tamam istediğin güzel birşeyde bende tutcağını sanmıyorum sonuçta herkesin işi başından aşkın şu ödevler yüzünden birde başkalarının ödevine yardım edilebilceğini sanmıyorum.
Arien
Arien

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptySalı Ara. 15, 2009 9:34 pm

Güzel bir istek ama farkettiysen zaten siteye zorla giriyoruz..Ödevlerimiz,sınavlarımız falan oldukça yoğun ve boğucu..Yardımcı olmak tabiki güzel birşey ancak herkes hergün buraya uğrayamıyor bende dahil..Şimdilik bu fikrin rafda beklemesinden yanayım..Aylin ne der bilmiyorum ama bence daha sonra düşünmeliyiz..
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 3:25 pm

Bu konunun yarıyıl tatiline kadar Hazal'ın şu bahsettiği raflarda kalmasından yanayım bende Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) Icon_biggrin

Bu aralar çok sınavlarım var benim. Sizin de öyledir sanırım. Okuldan bıktım artık. Bu gün servisle eve gelirken okulu bırakma fikrini ciddi ciddi düşünüyordum Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) Icon_biggrin Tamam, kavga ettiğim 2 kızın bunda etkisi büyük sanırım Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) 188806 Cadı kızlar ne olacak işte Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) 665357 Benim gibi akıllı, uslu, zeki vs. vs. bir insana böyle davranılırmı ya...Yarın ilk iş onlarla arama uçurum kadar bi mesafe koymak olacak Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) 665357 Her neyse bunun konumuzla bir ilgisi yok ama birisiyle paylaşmazsam kendimi boğacaktım artık Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) 902887
Yani sonuç olarak bu aralar hepimiz okul yüzünden çok yoğunuz. Bu yüzden yarıyıl tatiline kadar bu kategoriler beklesin.

Ayrıca ben bu konuya farklı bir açıdan bakmanızı öneriyorum. Eğer yarıyıl tatili, yaz tatili gibi tatillerde ödev kategorilerimizi zenginleştirirsek okullar açıldığında büyük bir kütüphanemiz olmazmı. Aa kategorinin ismini buldum. Neydi şu avatardaki büyük baykuşun adı? Onunda bir kütüphanesi vardı değil mi Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) Icon_biggrin

Ayrıca ben bir forumda bu uygulamayı görüp beğendiğim için ödev kategorilerini destekliyorum. Tamam belki günlük ödevlerimizde birbirimize yardım edemeyeceğiz ama proje ve performans ödevlerinde birbirimize ne kadar yararlı oluruz kim bilir. Ben bir forumda ingilizce proje ödevimi abilerime, ablalarıma yaptırıp 100 aldığımı bildiğim için böyle kendimden emin konuşuyorum Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) Icon_biggrin

Ben ödev kategorilerini gerekli görüyorum. Bu kategori için hep birlikte çalışmamız gerekecek. Yarıyıl tatili bunun için uygun bir zaman. Eğer üstüne düşersek gerçekten güzel bir kategori ortaya çıkarırız. O büyük baykuşunki gibi bir kütüphanemiz olur Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) Icon_biggrin

Tabi ben uygun görüyorum diye bu kategori açılacak gibisinden bir kuralımız yok. Burası demokratik (gibi görünen) bir ülkenin demokratik (gerçekten Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) 415780) bir forumu Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) 902887

Diğer arkadaşlarda fikir ve görüşlerini paylaşsınlar. Bir tartışma ortamı yaratıp karara varalım derim ben...

En son ♫_¢¡l€k€$ tarafından Salı Mayıs 04, 2010 4:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.avatarfan.blogcu.com
ĦмЗŦ™
Prens
Prens
ĦмЗŦ™

Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 3:47 pm

bencede açılsın böyle bir katagori
seve seve katagoriye yardım ederim Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) Icon_biggrin
http://narutofanturkey.my-goo.com
Firebender
Prens
Prens
Firebender

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 5:36 pm

♫_¢¡l€k€$ demiş ki:
Burası demokratik (gibi görünen) bir ülkenin demokratik (gerçekten Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) 415780) bir forumu Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) 902887

Bu sözünde Cok haklısın Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) 902887 Bende bu kategorinin açılmasını Destekliyorum.Yada bir süreligine denensin eger tutarsa Devam ettirilsin
darkness of dqyy
Prens
Prens
darkness of dqyy

Hava Gezgini

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptyCuma Ara. 18, 2009 5:41 pm

Ben Bişe Demiom Ama Açılmasına Gerek Yok Gibi İnternet Mausenin Altında Buraya Mesaj Atığ Cevap Gelmesini Beklemek Saçma Biraz Aylin Abla Sende Mesajları Metin Gibi Yazıyon Okuyamıorum Ya Xd
Ramses
Prens
Prens
Ramses

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptyCuma Ara. 18, 2009 6:02 pm

Ya çok saçma bence. İnt.ten 5dk. de buluruz. Ama biri gelsin onu bulup buraya yapıştırsın. Ne saçma bir uğraş olur. Kendisi yazarsa o zaman tabi değerli olur ama ondada daha iyi yerlerden bulma şansı var internetten Very Happy Ben kendi ödevimi zor yapıyorum Very Happy Bence kesin tutmaz. Bide gerçekten saçma olur açılsada.
Bükücü
Bükücü

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptyPaz Mayıs 02, 2010 6:58 pm

Avatar fan forumunu güzelleştiririz Smile
Bunun nesi saçma Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) Icon_mad
Forumumuz ünlü olur hem sen forumlarda hiç dersle alakalı bişey görmedin mi Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) Icon_neutral
oyun forumlarında bile ders var Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) Icon_exclaim
Arien
Arien

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptySalı Mayıs 04, 2010 7:29 am

Bir fikir hakkında saçma demek doğru bir kelime değil tabiki..Okullar kapanana kadar bu durgunluk devam edecek,sonra sitemizle ilgilenecez zaten,azcık sabır lütfen Smile
DeathChase
Bükücü
Bükücü
DeathChase

Hava Gezgini

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptySalı Mayıs 04, 2010 10:22 am

Okullar kapanınca diyorsunuz ama okullar kapanmadan akşam 30 dakika geç yatmak kimseye zarar vermez diye düşünüyorum ben
(Bu konu için soylemiyorum Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) Icon_wink )
Bükücü
Bükücü

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptySalı Mayıs 04, 2010 3:27 pm

Tatilde bu işi yapmamız daha iyi olur Smile
İyice güzelleştiririz Very Happy
Zıpır Aang
Prens
Prens

Hava Gezgini

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptySalı Mayıs 04, 2010 7:05 pm

Bence şimdi açılsın yaz tatiline kadar biraz da olsa gelişir - o da bir birikimdir- yaz tatilinde de daha çok ilgileniriz ne dersiniz?
Arien
Arien

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptySalı Mayıs 04, 2010 7:32 pm

İlk olarak Aylin'in ve benim derslerimiz oldukça yoğun..Sınavlarımızda yeniden başlayacak,ödevler derken kafamızı kaşıyacak vaktimiz yok..Ben siteye okuldan ders aralarında giriyorum siz düşünün durumumu..30 dkmı internette geçirirsem ne ala Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) Icon_wink Site bir tema değiştirme ile toparlacak değil çok işi var..Sıkı bir bakım gerek ki tema bile yeterince uzun..Ama bukadar istiyorum diyorsanız Aylin'e ulaşın,biz de bir görüşelim açalım..
Bükücü
Bükücü

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 3:43 pm

Temasını Şimdi yapabiliriz Smile
Diğerlerini sonra
olur mu ?
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 4:02 pm

Ben bu haftalarda sadece foruma girip konulara mesaj yazabiliyorum. Düzeltilecek konular varsa onlarla ilgilenip forumdan çıkmak zorunda kalıyorum. Tema ile uğraşacak bir durumda değilim malesef. Hazalda benimle aynı durumda. Okulların kapanmasına 1 hafta kala büyük ihtimalle okulda ders falan olmayacak. Forumun temasıyla o hafta ilgilenebiliriz. Kesinlikle yaz tatiline yeni bir temayla gireceğiz Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) 980192. Yaz tatilinin ilk haftasında da bütün sorunları hallederiz diye düşünüyorum. Ödev kategorisinide o zaman açarız Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) 980192.
http://www.avatarfan.blogcu.com
Bükücü
Bükücü

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 4:05 pm

yaşasınnnn Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) 902887
bence harika olur Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) 829460
Elimden geldiği kadar yardım ederim
Zıpır Aang
Prens
Prens

Hava Gezgini

MesajKonu: Geri: Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)   Birkaç Önerim Var (Adminler baksın) EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 4:28 pm

Ben de biz 19 Mayıs çalışmalarına gideceğimiz için bize iki hafta fazladan tatil var(olleyy Very Happy) O yüzden ben buralardayım forumla ilgilenirim. Bana güvenebilirsiniz. Very Happy

Birkaç Önerim Var (Adminler baksın)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Önerim Var
» Paylaşım Yarışması (Herkes Baksın Bu Sorun Gidericek )
» Önerim Varr
» Kural önerim var
» Birkaç İstek