Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D

+7
Zıpır Aang
Arien
Fıre Lord Ozai
Aylin
keşiş aang
Ramses
FireBender Zuko
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Arien
Arien

Su Kabilesi

Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 05, 2010 2:23 pm

Devam ederseniz konu tarafımca kitlenecektir..Açıklamamı yaptım,tartışılcak birşey yok..Lütfen uzatmayın..
K@T@R@
Vatandaş
Vatandaş
K@T@R@

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 05, 2010 2:29 pm

Darq_Rose demiş ki:
Devam ederseniz konu tarafımca kitlenecektir..Açıklamamı yaptım,tartışılcak birşey yok..Lütfen uzatmayın..

Tmmda Umut Yüzünden Oluyo Yani : ( Firebender Zuko )
Arien
Arien

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 05, 2010 2:30 pm

Katara ciddi anlamda ceza alacaksın..Saçma sapan attığın mesajlar yüzünden..Şuan bile mesaj siliyorum..Birdahakine mesaj silmeyle uğraşmayacağım..Daha da yorum yazmayın..
İyi forumlar..
K@T@R@
Vatandaş
Vatandaş
K@T@R@

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 05, 2010 2:32 pm

Kısa Mesajlar Atmazsam Konu Silmessin Dimi Yorumda
FireBender Zuko
Bükücü
Bükücü
FireBender Zuko

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 05, 2010 5:08 pm

Katara orda ben sana hiçbir şey demedim ki. Very Happy Şoktayım Very Happy Very Happy Benim lafım Fire Lord Ozai'yeydi. Yani sana söylediğim hiçbir şey yoktu. Özür dilerim yine de Smile
K@T@R@
Vatandaş
Vatandaş
K@T@R@

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 05, 2010 5:47 pm

Seninde Söyleyeceğin Bişi Yok Benimde
ĦмЗŦ™
Prens
Prens
ĦмЗŦ™

Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 2:43 pm

Darq_Rose demiş ki:
Avatar artık bittiği ve ortada konu kalmadığı için,dışarıya açılma ihtiyacı hissediyoruz..Herkesin sevdiği,izlediği animeler hakkında konulara paylaşarak daha iyi olacağını düşündük..
Hiç katılmıyorum. hönk Avatar bitermi hiç. cheers
Ayrı katagorilerle başka anime konuları açılır ama asla siteinin ismi değişmesin bence.

(Bu aralar siteye giremiyorum ama elimden geldiğince girmeye çalışırım çok mutlu Bana ulaşmak isteyen mesaj yollasın ben ona sonra dönerim. sevgi pıtırcığı )
http://narutofanturkey.my-goo.com
keşiş aang
Vatandaş
Vatandaş
keşiş aang

Hava Gezgini

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 24, 2011 9:00 pm

aylin ben bu ramsesten çok şikayetçiyim eğer naruto katagorisindeki son mesajına bakarsan bize hak vereceğini umuyorum zukocular ve bana zekası küçük dedi belki birşey yapmicaksın sözde prens ama gören yeni üye sanıcak
GüneşIşığı
Bükücü
Bükücü
GüneşIşığı

Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 24, 2011 9:10 pm

bende şikayetciyim.. sürekli küçümsüyor ve bilmişlik taslıyor illallah dedirtti lütfen bir çaresine bakarmısn
Ramses
Prens
Prens
Ramses

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptySalı Ocak 25, 2011 4:05 pm

Şikayet kısmı burası değil Very Happy Şikayetlerinizi özel mesajla yapabilirsiniz
Tophrak
Prenses
Prenses
Tophrak

Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptySalı Ocak 25, 2011 4:29 pm

Evet şikayetler için ö.m atın pls
Ramses
Prens
Prens
Ramses

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptySalı Ocak 25, 2011 4:30 pm

Ya da şikayet bölümüne konu açabilirsiniz buda mümkün.
GüneşIşığı
Bükücü
Bükücü
GüneşIşığı

Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 7:03 pm

teşşekkürler özel mesajda attım endişelenme Wink
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 27, 2011 10:53 pm

Yanlış bir konuya mesaj atmışsınız ama sorun değil Smile Özel mesajınıda gördüm Zukocular Smile

Madem şikayet burada yapılmış bende düşüncemi belirteyim... Ramses'i prens rütbesine yükseltmem bir hataydı kabul ediyorum. Ama forumla yakından ilgilenen ve düzenli olarak foruma giren bir üye olduğu için bu rütbeyi hakkettiğini düşünmüştüm. Yanlış düşünmüşüm...

Ramsesin seviyesini bu kadar düşürüp saçma sapan konuşabildiğine inanamıyorum. Kendisine bile saygısı olmayan birinin başkalarına saygı duymasını beklemeyin arkadaşlar... Umarım bu tartışmalar bir daha tekrarlanmaz.

Sizde konuyu kapatın gitsin artık Smile Her şeye yeniden başlamayı deneyebilirsiniz Very Happy Zukocular sen Tophrak ile kankiymişsin sanırım. Onun Ramses ile arası iyi benim bildiğim kadarıyla. Onun hatırına Ramsesle iyi anlaşmaya çalışabilirsin Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 980192
http://www.avatarfan.blogcu.com
GüneşIşığı
Bükücü
Bükücü
GüneşIşığı

Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 28, 2011 11:29 am

tavsiyeniz için çok teşekkür ederim ama arkadaşım arkadaşlık kurmak istemiyor benimle.. arkadaş olmayı denedim fakat iyi sözler yerine hakaret duyunca gururuma yediremedim.. ben yeniden başlayabilirim fakat onun kabul edebileceğini pek sanmıyorum Neutral
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 28, 2011 3:33 pm

Olsun, sen dene yinede Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 980192
http://www.avatarfan.blogcu.com
GüneşIşığı
Bükücü
Bükücü
GüneşIşığı

Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D   Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 28, 2011 8:40 pm

peki Wink

Rütbe/Avatarların Üstündeki O Şey İşte :D
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Manga - Hayat Bu İşte