Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fan Senaryoları

4 posters
YazarMesaj
zuko_mai
Usta Bükücü
Usta Bükücü

Ateş Ulusu

Fan Senaryoları Empty
MesajKonu: Fan Senaryoları   Fan Senaryoları EmptyPerş. Ağus. 23, 2012 7:51 pm

Belki çok tutabilecek bir bölüm değil, hikaye yazmak zor olabilir ama forumun canlanmasına katkısı olur diye düşünüyorum. Avatar hakkında gerçekçi olmayan , değişik hikayeler , senaryolar falan yazılacak , kopyalanacak bu kategoride . Daha önce Zıpır Aang`in paylaştığı fan hikayesi varmış hiç yazan olmazsa diye onu da bu kategoriye atabiliriz . Ne dersiniz ?

En son zuko_mai tarafından Perş. Ağus. 23, 2012 9:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Tophrak
Prenses
Prenses
Tophrak

Toprak Krallığı

Fan Senaryoları Empty
MesajKonu: Geri: Fan Senaryoları   Fan Senaryoları EmptyPerş. Ağus. 23, 2012 9:29 pm

Bir Harry Potter forumunda hayran hikayeleri diye bir bölüm vardı, Harry Potter'la -hatta başka konularla da ilgili- hikayeler yazıyorlardı. Bölümler halinde oluyordu, sezonları bile oluyordu bu hikayelerin. Çoğu Dramione(Draco/Hermione) hikayesiydi, ben pek okumazdım ama biri Zutara yazsa atlarım.

Diyeceğim şudur ki belli bir kelime sınırlaması, ne bileyim bazı şartlar koyarsak olur bence bu. Forumun moderatörü olan kişiye önce hikaye yollanır, uygun görülürse paylaşılır.

Hatta ben Mai'nin Zuko'dan ayrılmasıyla başlayan Zuko'nun Yolu adlı bir hikayeyle başlayabilirim.
Spoiler:

Edit: Bir de o senaryo olacakmış sanki
zuko_mai
Usta Bükücü
Usta Bükücü

Ateş Ulusu

Fan Senaryoları Empty
MesajKonu: Geri: Fan Senaryoları   Fan Senaryoları EmptyPerş. Ağus. 23, 2012 9:35 pm

Tophrak harikasın ya Very Happy Emir göndermene çok güldüm Very Happy . Bence de bazı şartlar koymalıyız , yoksa önünü alamayız Very Happy .

Spoiler:
Arien
Arien

Su Kabilesi

Fan Senaryoları Empty
MesajKonu: Geri: Fan Senaryoları   Fan Senaryoları EmptyCuma Ağus. 24, 2012 12:00 pm

Bence de olabilir.. Belki bende şu bizim takımın dünyanı kurtarmasından ve internette yayınlanan Promise bölümlerinden sonraki zamanı anlatan bir hikaye kurabilirsem paylaşabilirim.. Yeni bir sezon olur falan.. Gerçi okuyan olmaz ve benim hayal gücüm okadar iyi mi bilmiyorum ama Smile Ayliin şurayı bir oku gözünü seveyim Very Happy
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

Fan Senaryoları Empty
MesajKonu: Geri: Fan Senaryoları   Fan Senaryoları EmptyC.tesi Ağus. 25, 2012 2:54 pm

Ya ben dün sinüzit ameliyatı oldum, birde burnumda kemik aldırdım falan (sonra kemikleri kavanoza koyup bana getirdiler hey Allah'ım Very Happy ) Ağzım, yüzüm, gözüm, burnum şişti. Tophrak'ın Zuko'nun Yolu benzetmesine "eheheh" diye robotumsu bir gülüşle karşılık verdim ama bu kadar gülebiliyorum ayöylegüldümkigözler Herkes sevdiyse bu kategoriyi Hazalcım açıverir. Ben 1 hafta boyunca etrafta sızlanarak dolanıcam çünkü. "Ay ay ay..aman of of.." ayöylegüldümkigözler
http://www.avatarfan.blogcu.com
Arien
Arien

Su Kabilesi

Fan Senaryoları Empty
MesajKonu: Geri: Fan Senaryoları   Fan Senaryoları EmptyC.tesi Ağus. 25, 2012 3:32 pm

Ayy çok geçmiş olsun, dikkat et kendine.. Sad Admin panelini unuttum ben, bir ara kurcalayıp siteyi çökertmeden açarım umarım, inşallah Very Happy
Not: Bölümü açtım sanırım en uygun yere.. Azcık kurcalayarak Smile Buyrun..
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

Fan Senaryoları Empty
MesajKonu: Geri: Fan Senaryoları   Fan Senaryoları EmptyPaz Ağus. 26, 2012 12:52 pm

Harikasın Hazaal açmışsın kategoriyi Happy! Hadi bakalım hayırlı olsun Very Happy Zeynep'e 50 bükme gücü ekleyiverirsin değil mi? Önerisini uyguladığımız için bükme gücünü hak etti... Ben yapardım ama...aahh burnuum ayöylegüldümkigözler (Güldüğüme bakmayın acıdan ölüyorum Happy! )
Arien
Arien

Su Kabilesi

Fan Senaryoları Empty
MesajKonu: Geri: Fan Senaryoları   Fan Senaryoları EmptyÇarş. Ağus. 29, 2012 7:27 pm

Tatilden yeni geldm ve henüz nasıl bükme gücü vereceğimi çözemedim.. Çözecem inşallah Very Happy
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

Fan Senaryoları Empty
MesajKonu: Geri: Fan Senaryoları   Fan Senaryoları EmptyÇarş. Ağus. 29, 2012 11:46 pm

Bende bugün gidip beynimi aman yani tamponlarımı aldırdım. Artık nefes, koku ve tat alabiliyorum Happy! Beynimi burnumdan çıkardılar gibi hissettim ama değdi... Bükme gücünü verebilecek kadar gücüm var artık Happy!
zuko_mai
Usta Bükücü
Usta Bükücü

Ateş Ulusu

Fan Senaryoları Empty
MesajKonu: Geri: Fan Senaryoları   Fan Senaryoları EmptyCuma Ağus. 31, 2012 12:24 pm

Teşekkürleer Fan Senaryoları 3834476909 Şey bir de , çarşamba geçti Very Happy
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

Fan Senaryoları Empty
MesajKonu: Geri: Fan Senaryoları   Fan Senaryoları EmptyCuma Ağus. 31, 2012 1:56 pm

Pazartesiden pazartesiye istatistik kendini sıfırlıyormuş. O yüzden yarışmayı pazartesi günü açıklamamız gerekiyor. Bunu daha önce fark etmediğim için üzgünüm... Ben hastayken Hazal girip benim için halleder diye düşünmüştüm ama o da tatildeymiş. Pazar akşamı açıklanacak yarışma Happy!
Arien
Arien

Su Kabilesi

Fan Senaryoları Empty
MesajKonu: Geri: Fan Senaryoları   Fan Senaryoları EmptyCuma Ağus. 31, 2012 6:31 pm

Aynen tatildeydik de pek tatil sayılmazdı yani şansızdım.. Hadi baakalım bekleyin pazarı Smile

Fan Senaryoları
1 sayfadaki 1 sayfası