Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lady GaGa Rekor Kırdı!

+4
Vanex Donna
Firebender
Arien
magicbender
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
magicbender
Usta Bükücü
Usta Bükücü
magicbender

Ateş Ulusu

Lady GaGa Rekor Kırdı! Empty
MesajKonu: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyCuma Kas. 06, 2009 9:35 pm

Lady GaGa, Amerika müzik listelerinin altını üstüne getirdi.
Müziğinden çok tarzıyla basında sıkça yer alan Lady GaGa, aslında yaptığı işte de ne kadar başarılı olduğunu Amerika müzik listesine aynı albümden soktuğu dört şarkısıyla ispatlıyor.
Lady GaGa'nın The Fame adlı albümünden 'Just Dance', Paparazzi, 'LoveGame' ve 'Poker Face' şarkıları, aynı anda Billboard Pop listesinde yerini aldı. İlk kez Lady GaGa, tek bir albümden dört şarkısıyla Billboard listesinde ismi geçen şarkıcı oldu.

Lady GaGa'yı sevmeyenler, dinlemeyi bilmeyenler için çok güzel bir cevap verdi bence. Lady GaGa kendini kanıtladı herkese. Çok iyi bir şarkıcı olduğunu
http://angelsanctuary.my-rpg.com/
Arien
Arien

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyCuma Kas. 06, 2009 10:13 pm

Bu kanıtladığı anlamına gelmez,evet tebrik ediyoruz,iyi yapmış hayranlarını mutlu etmiş kariyeri için güzel adım vs vs..Güzel şarkıları yok demiyorum vardır orası ayrı ama çook iyi bir şarkıcı olması için daha çok zamanı olduğu düşünüyorum,çok iyi şarkıcılar birden ortaya çıkmıyor,yıllanması gerek tecrübe gerek vs vs..
Ayrıca kimse kimseyi zorla sevmek zorunda değil,güzel bir cevap gibi birşeyide kabul etmiyorum..Kimse kimseye bu şekilde yanıt vermez..Herkes ne yaparsa kendi kariyerine,ününe yapar..Herkesin kendine göre hayran kitlesi vardır..Benim düşüncem bu sevene saygı duyuyorum orası ayrı..
magicbender
Usta Bükücü
Usta Bükücü
magicbender

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyCuma Kas. 06, 2009 10:17 pm

Hep biz hep bu tartışma Lady GaGa Konusu neyse uzatmayacağım. MTV müzik ödüllerini hatırlarsanız ki Lady GaGa'ya birçok kişi kötü sözler söylemişti ve kişilere cevap verdiğini düşünüyorum. Sonuçta kendini kanıtladı EMA'da en iyi çıkış yapan şarkıcı oldu ve MTV Müzik Ödüllerindede en iyi sanatçı oldu ve platin plak seviyesine ulaştı bence gayet başarılı biri olduğunu açıkladı. Demek ki gerçek yıldızlar için yıllar gerekmiyor.
Arien
Arien

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyCuma Kas. 06, 2009 10:24 pm

Emin ol gerekiyor..Bir sanatçı adını tarihe yazdığında unutulmuyor..Madonna olsun,MJ olsun..Gelip geçici şarkıcılardan olmasında..Ben çocukluğumdan beri MJ dinlerim ve annemde çocukluğunda MJ dinlermiş..Ne muhteşem bir sanatçı olduğunu söylemeye gerek yok herhalde,adam adını tarihe kazıdı bikere ötesi var mı..Lady Gaga böyle olacak mı acaba,keşke olsa..Ayrıca dediğim gibi kimse sevmek zorunda değil,sevmediği içinde laf söylemek zorunda değil..Ona bakılırsa pek çok sanatçı ödül alıyor,pek çoğunu da görüyoruz..Başarı farklı birşeydir çalışırsan yakalarsın ama sanatçı olmak bukadar basit değil,kısa zamanda çık müthiş bir patlama yap başarı kazan tamam bunlar güzel de bukadar da değil..Daha çook yolu var Smile
magicbender
Usta Bükücü
Usta Bükücü
magicbender

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyCuma Kas. 06, 2009 10:37 pm

Kabul ediyorum çok yolu var ama ödül ne için verilir o dalda çok başarılı en başarılı olduğu için demek ki bunu kanıtlamış, başarılı olduğunu. MJ'de ilk çıktığında büyük patlama yaparak çıkmış ona bakılırsa...Hem tarih hem de başarı ikiside gerekiyor başarısını elde etti ama daha da ilerlemesi gerekiyor...Çok yolu var evet ama yolunu sağlam adımlarla devam ederse çok iyi şeyler olacağına eminim. Ki gayet sağlam adımlar atıyor. Kanıtı da kazandığı başarılar.

Artık üyeler bıktı şu Lady GaGa tartışmasından ya
Arien
Arien

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyCuma Kas. 06, 2009 10:41 pm

Canım arkadaşım,tamam evet ne diyorum kariyeri için mükemmel bir adım,ama daha birşey okadar kanıtlamadı ki bunlar başlangıç..Ayrıca ödül herşeyin kanıtı değildir,sesiyle,sahnesiyle,performansıyla başarı gelir..Tamam MJ de patlama yapmış ama adam senelerin sanatçısıydı seneler geçtikçe hayranları arttı.Bazı ilkleri yaptı ama önemli olan zamanla tecrübe ile bu işlerin olması..
Her konudan Lady Gaga hortlatma lütfen,cidden bıktı üyeler..Bak bana ben hortlatıyor muyum birşeyler Very Happy
magicbender
Usta Bükücü
Usta Bükücü
magicbender

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyCuma Kas. 06, 2009 10:47 pm

Tecrübe illa zamanla kazanılacak birşey değildir. Lady GaGa'nın da gelecekte böyle birçok hayranları olacak, olcaktır zaten. Zaten Lady GaGa sesini, sahseni ve performansını kanıtlamış birisi. Belki de torunumun torunu Lady GaGa dinler ya da GaGa Boy'u xD

Hortlatmıyorum, sen Lady GaGa'yı sevmiyosun hep onla ilgili konular açıyom işte Lady GaGa Rekor Kırdı gibi xD Senden cevap yazınca devamı geliyo işte xD
Arien
Arien

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyCuma Kas. 06, 2009 10:51 pm

Lady Gaga'da öyle bir ışık görmüyorum..Genel kitleye hitap etmiyor..Genel kitleye hitap eden kalıcı olur..Tecrübe yılla kazanır bu hayatta da böyledir..Böyle bir fikir yok zamanla kazanılmayan tecrübe olmaz zaten..Lady Gaga'yı bukadar övme biz burda sevdiklerimizi her konuda övüyor muyuz ben övsem Lp nin övülcek birton şeyi var ama yapmıyorum Very Happy Tamam konu açma demiyorum ama her konuda Lady Gaga olmaz ki..
magicbender
Usta Bükücü
Usta Bükücü
magicbender

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyCuma Kas. 06, 2009 10:55 pm

Asıl fan budur kızım her şeyi Lady GaGa'lı olmalıdır zZaA xD xD , sende açsana Haz Haz-i belki bende severim Linkin Park xD Lady GaGa'da ne ışıklar var ki bazılarını kör etmiş(ben gibi) xD Lady GaGa yapmazsa ben yaparım uleyn ben varım burda geleceğin GaGa Boy.
Arien
Arien

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyCuma Kas. 06, 2009 11:00 pm

Bundan şüphe yok ama LAdy Gaga'dan soğutuyorsun haberin yok,başlama isteği gelse de alıp götürüyorsun..Sana bir LP bombası yapacam ama dur bakalım ne zaman Very Happy
Firebender
Prens
Prens
Firebender

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 10:19 am

Lady gagayı Kutlarım iyi iş başarmıs ama bu dalda rekor Michaelde.BAD albümüyle 5 şarkıyı ilk 5e sokmustu.Neyse kıyaslamayalım Lady gagayı sevmiyorum ama büyük cıkıs yaptıgınıda kimse inkar edemez.Yalnız Birden parlayıp sonradan yok olan bircok yıldız sanatcıda var.

Birde sana bir soru sormak istiyorum Gaganın Hermafrodit oldugu yönünde iddalar var bunlar dogrumu ? Dogruysa Lady Gaga yoksa Mr Gagamı Lady GaGa Rekor Kırdı! 902887
Vanex Donna
Prenses
Prenses
Vanex Donna

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 2:12 pm

Ya bilemiyorum tatlı kız ama şarkılarını sevemedim,ayrıca bu kadar hayran olunacak neyi olduğunu da çözebilmiş değilim Very Happy Ayrıca Lady GaGa aslında Mr GaGa ise zaten sevmeyenler iyice tiksinir Very Happy O zaman ne kadar çabalasan da kimse bakmaz Lady GaGa konularına Very Happy
http://merlinfan.meabout.com
ƒιяє ℓσя∂ αzυℓα
Bükücü
Bükücü
ƒιяє ℓσя∂ αzυℓα

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 4:07 pm

Bende tebrik ediyorum Lady Gagayı ama ne desem çok açık giyiniyor ama şarkıları güzel ona birşey diyemiycem. Lady GaGa Rekor Kırdı! Icon_rolleyes
http://www.avatardortelement.my-goo.com
magicbender
Usta Bükücü
Usta Bükücü
magicbender

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 9:57 pm

Hayır, hermafrodit değil ona öyle diyenlere MTV Müzik Ödüllerinde çok iyi cevap verdi.
Firebender
Prens
Prens
Firebender

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 10:05 pm

Cevap neydi cok merak ettim Lady GaGa Rekor Kırdı! 902887
magicbender
Usta Bükücü
Usta Bükücü
magicbender

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 10:17 pm

Uhm! GaGa'yı biliyorsun, söleyemem bir harektet işte Gülümse
Toph~
Bükücü
Bükücü
Toph~

Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyPaz Kas. 08, 2009 11:16 am

Hımm bazı şarkıları güzel ama biraz açık giyiniyor.Yinede tebrik ederim kendisini (:
magicbender
Usta Bükücü
Usta Bükücü
magicbender

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyPaz Kas. 08, 2009 12:45 pm

Madonna'nın gençliğine herkes benzetiyor onu. Madonna'nın gençliğinede benzemiyor değil
Arien
Arien

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyPaz Kas. 08, 2009 1:48 pm

Allah aşkına artık ya LAdy Gaga Madonna'nın tırnağı olamaz..Yanıt falanda verdiğini düşünmüyorum herkes ödül alıyor ozaman herkes birşeyi yanıtlamış olur..Başarı kazanırsın alırsın biter.Bir dünya starıyla yeni starı birbirinden ayırın artık..Sevenler var tamam sözümüz yok ama okadar da abartılcak bir yanı yok..
Firebender
Prens
Prens
Firebender

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyPaz Kas. 08, 2009 1:52 pm

Lady gaga Bence cok iyi Bir sanatcı olabilir ama Kişiligine ceki düzen vermesi gerekiyor.Cok Terbiyesiz birisi gibi gözüküyor bence Bu yüzden sevilmiyor.Madonnada terbiyesiz onuda sevmiyorum zaten Smile Bu devirde söyle usturuplu Terbiyeli sanatcı kalmadı.****** Sporcunun zeki cevik ve ahlaklısını severim demis.Bende sanatcının zeki güzel sesli ve ahlaklısını severim Lady GaGa Rekor Kırdı! 902887
magicbender
Usta Bükücü
Usta Bükücü
magicbender

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyPaz Kas. 08, 2009 2:37 pm

Lady GaGa aptalın teki, hiç birşeyi başaramayan salağın teki, böyle denmesi istiyorsanız ben diyebilirim ve ben ona Madonna'nın aynısı demedim okuyamıyorsanız birkaç kez okuyup bakın. Madonna Tırnağı olamazsa olmasın Madonna'yı da görüyoruz, bu böyledir eskiler gider yeniler gelir ve hep böyle devam edicek. Ben onu size zorla sevdirmeye çalışmıyorum. İster sevin ister sevmeyin çokta umrumdasınız sanki. ^^
Firebender
Prens
Prens
Firebender

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyPaz Kas. 08, 2009 2:40 pm

Lady Gaga konusu actın bizde görüşlerimizi belirtiyoruz bu kadar büyütülcek bisey varmıydı ? Ve Lady gagaya Aptal Salak falanda dediğimizi görmedim Wink
Bükücü
Bükücü

Nerden : marsa git ordan sağa dön 2 milyon yıldız geç işte orasıdır XD
Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyPaz Kas. 08, 2009 2:41 pm

Lady gagayı Değilde Linkin park grubunu çok seviorum Lady GaGa Rekor Kırdı! 980192
magicbender
Usta Bükücü
Usta Bükücü
magicbender

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyPaz Kas. 08, 2009 2:41 pm

Sana demedim Firebender Gülümse
Arien
Arien

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Lady GaGa Rekor Kırdı!   Lady GaGa Rekor Kırdı! EmptyPaz Kas. 08, 2009 2:44 pm

Çok da umrumdasınız sanki ağır bir laf sana böyle birşey demedik biz ama sen hemen diyebiliyorsun..Eğer böyle tartışmalar devam ederse bazı önlemler almak zorunda kalacam..Lady Gaga hakkında öyle birşey demeni istemedik kendine göre bir başarısı var ama abartılcak bir yanı yok..Madonna'yı görüyoruz ama bir dünya starı,Madonna'yı bilmeye yok ayrıca da..Eskiler gider yeniler gelir ama şu da bir gerçek her gelen yeni eskinin yerini asla dolduramaz..

Linkin Park'ı karıştırmaya gerek yok bence Linkin Park fanı olmama rağmen siteyi linkin parkla doldurmuyorum ben..Nedense her laf hep bana eğer benden memnun değilseniz Aylin'e şikayetinizi bildirirsiniz olur biter..Biz nasıl site için uğraşıyor size değer veriyor elimizden geleni yapmaya çalışıyorsak sizden de azcık kıymet bilmenizi ve değer vermenizi bekliyoruz..

Lady GaGa Rekor Kırdı!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Lady GaGa
» Beyoncé-GaGa Fırtınası