Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mesajıma Nasıl Video Eklerim?

2 posters
YazarMesaj
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

Mesajıma Nasıl Video Eklerim?  Empty
MesajKonu: Mesajıma Nasıl Video Eklerim?    Mesajıma Nasıl Video Eklerim?  EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 1:49 pm

Video sitelerinde genelde video'nun altında linkini verirler. Vidivodo'da videoların altında Doğrudan Link'in karşısında verirler mesela. Dailymotion'da Permalink adı altında verirler videonun linkini. Videonun linkini kopyalıyorsunuz. Araç çubuğundaki (Yine araç çubuğu Mesajıma Nasıl Video Eklerim?  434163) Video (Mesajıma Nasıl Video Eklerim?  Film) simgesine tıklıyorsunuz. Linki oraya yapıştırıyorsunuz.

Mesajıma Nasıl Video Eklerim?  Mesajavideoekleme

Tamam'a basıyorsunuz. Video mesajınıza eklenmiş oluyor Mesajıma Nasıl Video Eklerim?  829460.

http://www.avatarfan.blogcu.com
B1L4L
Bükücü
Bükücü
B1L4L

Hava Gezgini

Mesajıma Nasıl Video Eklerim?  Empty
MesajKonu: Geri: Mesajıma Nasıl Video Eklerim?    Mesajıma Nasıl Video Eklerim?  EmptyÇarş. Ağus. 15, 2012 1:11 am

tesekkur ederim aylin abla yasim 11 oldugu icin video eklicektim ekleyemedim bu konuyu bulunca baya sevindim koyarim bi ara videoyu bilgi icin tesekkurler. Very Happy

Mesajıma Nasıl Video Eklerim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mesajıma Nasıl Resim Eklerim?
» İMZAMA NASIL VİDEO EKLEYEBİLİRİM
» Michael Jackson hayranlarına ‘video oyunu’