Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Death Note Avatarları

4 posters
YazarMesaj
Vanex Donna
Prenses
Prenses
Vanex Donna

Ateş Ulusu

Death Note Avatarları Empty
MesajKonu: Death Note Avatarları   Death Note Avatarları EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 6:09 pm

Death Note Avatarları Avatar01 Death Note Avatarları Avatar02 Death Note Avatarları Avatar03 Death Note Avatarları Avatar04
Death Note Avatarları Avatar05 Death Note Avatarları Avatar06 Death Note Avatarları Avatar07 Death Note Avatarları Avatar08
Death Note Avatarları Avatar09 Death Note Avatarları Avatar10 Death Note Avatarları Avatar11 Death Note Avatarları Avatar12
Death Note Avatarları Avatar13 Death Note Avatarları Avatar14 Death Note Avatarları Avatar15 Death Note Avatarları Avatar16
Death Note Avatarları Avatar17 Death Note Avatarları Avatar18 Death Note Avatarları Avatar19 Death Note Avatarları Avatar20

Arkadaşlar sayıca az olsakda Narutoperverlere inat Death Note'ci arkadaşları birlik olmaya davet ediyorum Death Note Avatarları 902887 .Çünkü Naruto'yu Death Note kadar beğenmedim Death Note Avatarları 665357 (Evet tek sebep bu).Bölücülük yapmaya çalıştığım düşünülmesin lütfen Very Happy
http://merlinfan.meabout.com
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Death Note Avatarları   Death Note Avatarları EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 1:48 pm

Narutoperver mi Death Note Avatarları 434163

Peki iki animeyide beğenenlere ne olacak Death Note Avatarları 434163

Paylaşım içinde teşekkürler. Çok güzel avatarlar. Özellikle şunu çok beğendim,

Death Note Avatarları Avatar11

Çok ilginç bir adam ya Death Note Avatarları 902887
http://www.avatarfan.blogcu.com
Ramses
Prens
Prens
Ramses

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Death Note Avatarları   Death Note Avatarları EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 4:11 pm

Aman tanrım xD Kaç bölüm izledin Narutodan?
Tophrak
Prenses
Prenses
Tophrak

Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Death Note Avatarları   Death Note Avatarları EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 9:03 pm

Öhöm öhöm.
Bir Narutocu olarak yorum yapmak istedim ayöylegüldümkigözler
Ama açık konuşuyum ne yarum yapacağımı bile bilmiyorum ayöylegüldümkigözler
Death Note Avatarları Avatar10 Bunu sevdim(Korkunçççç Death Note Avatarları 902887 )
Ha bu arada Narutocu olarak şu yorumu yapmaya karar verdim Death Note Avatarları 902887
Bence bir kere Naruto'da ilerilere kadar gel.İlk başlarda bebe animesi gibi gelebilir( Death Note Avatarları 902887 )ama sonra gerçekten güzelleşiyor.
Bu arada bu Death Note iyice dikkatimi çekmeye başladı haydi hayırlısı Death Note Avatarları 434163

Death Note Avatarları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Death Note İmzaları
» Death Note Kısa Tanıtım
» Death Note Kullanma Klavuzu :D
» Death Note'da Favori Karakteriniz
» Full Metal Alchemist Avatarları