Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Death Note Kullanma Klavuzu :D

4 posters
YazarMesaj
Vanex Donna
Prenses
Prenses
Vanex Donna

Ateş Ulusu

Death Note Kullanma Klavuzu :D Empty
MesajKonu: Death Note Kullanma Klavuzu :D   Death Note Kullanma Klavuzu :D EmptyCuma Eyl. 17, 2010 10:55 am

Malum okullar açılıyor defter kalem alışverişleri başladı.Eğer kendinize bir Ölüm Defteri (Death Note) almak istiyorsanız önce aşağıdaki kuralları okuyun,ne nasıl kullanılırmış öğrenin Very Happy

- Death Note'a ismi yazılan insan ölür. İsmi yazıldıktan sonra 40 saniye sonra ölüm nedeni, ölüm nedeninden 6 dakika 40 saniye sonra detaylar yazılabilir.
- Death Note'u kullanan biri, öldüreceği insanın yüzünü görmüş olmalıdır. Aynı isimdeki diğer kişiler bu şekilde etkilenmezler.
- Death Note'u kullanan insan ne cennete ne cehenneme girebilir.
- Death Note başkalarına verilebilir. Ancak bu durumda onunla ilgili tüm hatıralar kişinin aklından silinir.
- Death Note olanaksız şeyleri sağlamaz.
- Shinigamilerin gözleri, insanların adı ve soyadını, yaşam süresini, yaşını vb. gösterir. İnsanlarla bu gözler değiştirilebilir ancak karşılığında insan ömrünün yarısı Shinigami'ye geçer.
- Bir Shinigami, insan hayatını kısaltmak için yaratılmıştır. Bunu uzatmak için defteri kullanan Shinigami ölür.
- Death Note, eğer bir insanın eline geçerse, deftere önceden sahip olan Shinigami, o kişiyi 39 gün içinde bulmalıdır. Bu kitap ölüm tanrısı ile insan arasında bir bağ olacaktır.
http://merlinfan.meabout.com
Tophrak
Prenses
Prenses
Tophrak

Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Death Note Kullanma Klavuzu :D   Death Note Kullanma Klavuzu :D EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:32 pm

Vay be!Neymiş bu Death Note...Acaba Naruto'yu bırakıp buna mı başlasamDeath Note Kullanma Klavuzu :D Icon_scratch (Death Note Kullanma Klavuzu :D 902887 )
Vanex Donna
Prenses
Prenses
Vanex Donna

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Death Note Kullanma Klavuzu :D   Death Note Kullanma Klavuzu :D EmptyCuma Eyl. 17, 2010 5:06 pm

Severek alırım seni aramıza (seninle birlikte iki kişi olurus Very Happy) Tabi bende herkese öyle diyorum,uygulamaya geçemiyorum o ayrı mevzu Very Happy
http://merlinfan.meabout.com
Tophrak
Prenses
Prenses
Tophrak

Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Death Note Kullanma Klavuzu :D   Death Note Kullanma Klavuzu :D EmptyCuma Eyl. 17, 2010 5:10 pm

Şimdi yeni bir animeye başlamam imkansız xD
Sonra belki xD
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Death Note Kullanma Klavuzu :D   Death Note Kullanma Klavuzu :D EmptyCuma Eyl. 17, 2010 7:20 pm

Ben geçen gün Death Note'un ilk iki bölünümü izledim beğendim. Devam etmeyi düşünüyorum Death Note Kullanma Klavuzu :D 902887

Paylaşım içim teşekkürler Death Note Kullanma Klavuzu :D 980192

Tophrakbukuculer eğer Narutoyu bitirip bu animeye başlamayı düşünüyorsan sana kolay gelsin Death Note Kullanma Klavuzu :D 434163 Naruto izle izle bitmediği için Narutoyla birlikte bir anime daha izleyebilirsin. Ben geçen hafta 51 bölülük bir animeyi bitirdim Narutoyla birlikte. Şimdide Narutoda 170lerdeyim. İkisi birlikte gidiyor ama okullar açılacak artık başlama o yüzden Death Note Kullanma Klavuzu :D 902887 Aslında Death Note Narutoya göre çok daha kısa. 37 bölüm falandı sanırım. Narutoya biraz ara verebilirsin. Ama eğer Ramses kızarsa ben suçlu değilim Death Note Kullanma Klavuzu :D 434163
http://www.avatarfan.blogcu.com
Tophrak
Prenses
Prenses
Tophrak

Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Death Note Kullanma Klavuzu :D   Death Note Kullanma Klavuzu :D EmptyCuma Eyl. 17, 2010 7:24 pm

Yok ya Naruto'yu bırakmak sadece bir espiriydi(sence bu mümkün mü Death Note Kullanma Klavuzu :D 902887 )
Ama death note'a başlamayı düşünüyorum.Değişik geldi Death Note Kullanma Klavuzu :D Icon_biggrin
FireBender Zuko
Bükücü
Bükücü
FireBender Zuko

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Death Note Kullanma Klavuzu :D   Death Note Kullanma Klavuzu :D EmptyCuma Eyl. 24, 2010 5:34 pm

Ben Death Note'u kullanmanın kurallarını her gün Facebook'ta Ne Düşünüyorsuna yazıyordum. Herkes orayla ilgileniyordu. Bu bi şifre mi falan. Ama daha sonra bi manyak (Kübra Topal tanırsın belki Tophrak Very Happy ) bütün kuralları benim duvarıma yazmıştı. Bi anda üstümdeki ilgi azalmıştı Very Happy Gıcık.
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Death Note Kullanma Klavuzu :D   Death Note Kullanma Klavuzu :D EmptyPaz Eyl. 26, 2010 8:39 pm

FireBender Zuko demiş ki:
Ben Death Note'u kullanmanın kurallarını her gün Facebook'ta Ne Düşünüyorsuna yazıyordum. Herkes orayla ilgileniyordu. Bu bi şifre mi falan. Ama daha sonra bi manyak (Kübra Topal tanırsın belki Tophrak Very Happy ) bütün kuralları benim duvarıma yazmıştı. Bi anda üstümdeki ilgi azalmıştı Very Happy Gıcık.

Keşke forumda yerlerde sürünürken karnını tutan ve kahkahalar atan bir ifademiz olsaydı Death Note Kullanma Klavuzu :D 434163 Şu durumda kullanabilirdim.

Anladığım kadarıyla herkesin başında gıcık bir Kübra var Death Note Kullanma Klavuzu :D 434163
http://www.avatarfan.blogcu.com
FireBender Zuko
Bükücü
Bükücü
FireBender Zuko

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Death Note Kullanma Klavuzu :D   Death Note Kullanma Klavuzu :D EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 3:05 pm

Bu dediğim Kübra en az 3 kişiye bedel. Hiç susmak bilmiyo.Ders, tenefüs, kantin. Mekan, zaman vs fark etmiyo Very Happy

Death Note Kullanma Klavuzu :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Death Note Avatarları
» Death Note İmzaları
» Death Note'da Favori Karakteriniz
» Death Note Kısa Tanıtım