Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı!

5 posters
YazarMesaj
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! Empty
MesajKonu: Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı!   Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! EmptyPtsi Tem. 25, 2011 5:49 pm

Bu yazıyı blogumda yayınlamak için coşkun ve taşkın bir sevinç yaşarken blogcu problem çıkardı. Sinirim bozuldu ya! Neyse...birileriyle paylaşmam gerekiyor Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! 434163

Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! Sdcc-poster-korra

Comic-Con fuarı yapıldı ve böylece elimize Korra Efsanesiyle ilgili bir çok resim ve video geçmiş oldu! Üstteki resimde beyaz bir ayıya binmiş olan Korra'yı görüyoruz. Aang'in Appası varsa Korra'nında Beyaz Ayısı var (Şakasına demiyorum, ciddiyim Very Happy) Ayının adı Naga ve Naga dişi bir ayı Smile

Vee Korra'nın posteri!

Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! Korra-poster-682x1024

Posterde Korrayı ve iki arkadaşını görüyoruz. Arkadaşlarından birisi ateş diğeri toprak bükücü. Büyük ihtimalle Korraya ateş ve toprak bükmeyi öğreten kişilerde onlardı... Ateş Bükücünün adı Mako, toprak bükücünün adı ise Bolin. Mako ve Bolin kardeşler aynı zamanda. En arkada ise maskeli ürkünç bir karakter var. Baş düşman o olmalı...

(Posteri imzalanmış! Ne kadar şanslı!)

Şimdi konuyu yazma sebebime gelelim... Korra'nın fragmanıda Comic-Con fuarında gösterilmiş. Comic-Con fuarıyla ilgili yazılarda buldum. Fragmanı yayınladıktan sonra bu yazılarada yer verebilirim. Ama önce fragman!

Fragman için bir tık!

Fragman hakkında kim ne düşünüyoru bakalım? Yorumları alayım...

Benim yorumum,
Fragmanı çok beğendim! Korra Efsanesi böyle fragmanda gösterildiği gibi olacaksa...harika olacak demektir Very Happy
Vay canına! Fragmandaki büyük Aang heykeline ne demeli! Aang'e yakışır bir heykel olmuş, bayıldım...

Resimler
Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! Panel1-300x223

Korrayı ve birisinin kafasının 1/5'ini görüyoruz...

Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! Panel2-300x223

Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! Panel2-5-300x223

Mako ve Bolin kardeşler...

Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! Panel3-300x223

Toph'un kızı!

Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! Panel4-300x223

Tenzin

Resimlere tıklayıp büyütebilirsiniz...

Düzenleme: Özel mesajdan biri fragmanın linkini göndermiş yeni gördüm. Önceden görseydim bu kadar aramazdım, tüh be Very Happy

En son Aylin tarafından Salı Tem. 26, 2011 3:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.avatarfan.blogcu.com
DeathChase
Bükücü
Bükücü
DeathChase

Hava Gezgini

MesajKonu: Geri: Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı!   Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! EmptyPtsi Tem. 25, 2011 11:42 pm

Böylece Korra hakkındaki şüpheler de bitmiş oldu. sevgi pıtırcığı
Ama videoda sorun var ,

senin verdiğinin aynısı sanırım https://www.youtube.com/watch?v=m_VkHYtS6MY
Tophrak
Prenses
Prenses
Tophrak

Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı!   Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! EmptySalı Tem. 26, 2011 11:55 am

Ayy, eriyorum sanırım Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! 902887 Avatar'ın müzikleri hâlâ süper. Eskimiyor yane. Bu arada plansız şehirleşme gözüme çarpmadı değil. Ne o öyle New York gibi :/ Aman olsun ben dört gözle bekliyorum. Tabi bizde Nickelodeon yok ama neyse..

Aylin abla çok çok çok teşekkürler... Gerçekten moral verdi bana...
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı!   Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! EmptySalı Tem. 26, 2011 3:10 pm

DeathChase demiş ki:
Böylece Korra hakkındaki şüpheler de bitmiş oldu. Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! 980192
Ama videoda sorun var ,

senin verdiğinin aynısı sanırım https://www.youtube.com/watch?v=m_VkHYtS6MY

Ben yazıyı yazarken verdiğim linkten video izleniyordu, hatta indirdimde. Sonrada bozulmuş olmalı Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! 980192 Link için teşekkürler. Değiştirdim Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! 902887

Tophrak demiş ki:
Ayy, eriyorum sanırım Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! 902887 Avatar'ın müzikleri hâlâ süper. Eskimiyor yane. Bu arada plansız şehirleşme gözüme çarpmadı değil. Ne o öyle New York gibi :/ Aman olsun ben dört gözle bekliyorum. Tabi bizde Nickelodeon yok ama neyse..

Aylin abla çok çok çok teşekkürler... Gerçekten moral verdi bana...

Ne demek canım Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! 415780 Aslında bu fragmanın tam olarak hangi tarihte çıkacağını biliyordum ama aklımdan çıkıvermiş, unutmuşum Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! 188806 O yüzden birkaç gün geç oldu Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! 902887

Bunu söylemezsem ölebilirim,

Ben demedim mi Korra kesin çıkacak diye Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! 434163
Ramses
Prens
Prens
Ramses

Su Kabilesi

MesajKonu: Geri: Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı!   Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! EmptySalı Tem. 26, 2011 4:46 pm

Bu ayı mutasyon mu geçirmiş, köbeği andırıyo oy

Korra Efsanesi çok süper olucak bence. Çünkü hepsi usta bükücü. Aksiyon, macera bol olucak gibi Very Happy Fragmandan anladığım en önemli şey bu xD
DeathChase
Bükücü
Bükücü
DeathChase

Hava Gezgini

MesajKonu: Geri: Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı!   Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 12:25 am

Neden bu avatarı çoğu anime gibi uzun sürdürmüyorlar ya. kızgın
Niçin,niçiinn?

En son DeathChase tarafından Çarş. Ağus. 03, 2011 4:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Tophrak
Prenses
Prenses
Tophrak

Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı!   Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 1:19 pm

Avatar anime olmadığı için bence ^^
Tophrak
Prenses
Prenses
Tophrak

Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı!   Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! EmptyPaz Şub. 26, 2012 2:16 pm

Flood için özürler...
Fragmanın linkine tıkladım, video kaldırılmış diyor.
Aynı fragman mı bilmiyorum ama ekleyeyim dedim:

Bi de bu var:
Aylin
Aylin

Ateş Ulusu

MesajKonu: Geri: Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı!   Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! EmptySalı Şub. 28, 2012 8:32 pm

İlk videoyu daha önce izlememiştim, çok harikaymıış! Korra Efsanesi güzel olacak ya... Evet Very Happy
B1L4L
Bükücü
Bükücü
B1L4L

Hava Gezgini

MesajKonu: Geri: Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı!   Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı! EmptyÇarş. Ağus. 15, 2012 2:24 am

poster fena sayılmaz videoda bu ara çok güzel paylaşım için teşekkürler.

Korra Efsanesi Posteri ve Fragmanı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Korra Efsanesi Genel Bilgiler
» Korra Gifler
» Korra Efsanesinden Bir Sahne
» Korra Gifleri
» Korra İmzaları